Sponsors

Bestuur

Naam Functie Telefoon / email
     
Hans van Breeden Voorzitter 06-52457176
voorzitter@scveenwouden.nl
Auke de Boer Penningmeester 06-37293489
penningmeester@scveenwouden.nl
Mark Lodewijks Voetbaltechnische zaken/secretaris 06-22054395
technischezaken@scveenwouden.nl
Marc van der Wal Jeugdzaken 06-34331954
jeugdzaken@scveenwouden.nl
Anna Sibma Vrijwilligerszaken 06-81139311
vrijwilligerszaken@scveenwouden.nl
Hendrik-Sipke van der Land Accomodatiezaken 06-24380168
gebouwterrein@scveenwouden.nl
Overige:    
Sape van der Veen Wedstrijdsecretaris senioren 06-40503578
wedstrijdsecretaris@scveenwouden.nl
Gosse Jilderda Consul 06-14412262
consul@scveenwouden.nl
Jildau Reitsma Kantinezaken 06-45238695
kantinezaken@scveenwouden.nl

(Klik hier voor de organisatie jeugdzaken)

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!